Baby romper: Nee! niks ahh koetsjiekoetsji gewoon met je tengels van me afblijven!
![]()
Baby romper: Nee! niks ahh koetsjiekoetsji gewoon met je tengels van me afblijven!
Voor ouders met humor en een baby met een duidelijke mening: deze Baby Romper “Nee! niks ahh koetsjiekoetsji gewoon met je tengels van me afblijven!” zegt precies waar het op staat. Een hilarische tekst die gegarandeerd zorgt voor een glimlach tijdens kraambezoeken, familiefeestjes of uitstapjes.
De romper is gemaakt van heerlijk zacht, ademend katoen dat perfect is voor de gevoelige babyhuid. Dankzij de handige drukknoopjes is verschonen snel en eenvoudig. De opvallende tekst maakt dit rompertje een uniek kraamcadeau en een echte conversation starter.
Waarom kiezen voor deze romper?
✔ Grappige en opvallende tekst
✔ Extra zacht katoen voor maximaal comfort
✔ Perfect voor ouders die van humor houden
✔ Makkelijk aan- en uit te trekken
✔ Ideaal voor babyshowers en originele cadeaus
Met dit rompertje laat jouw kleintje meteen weten hoe de vork in de steel zit!

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Artikel: | baby romper met envelop halsopening |
| Materiaal | 100% gekamd katoen |
| Kleuren: | blauw, fuchsia, wit |
| Maten: | 56, 68, 80, 92 |
| Levertijd: | verzending binnen 3 werkdagen |
Is dit iets voor jou?
Baby romper: To do lijstje luier vullen dutje doen mama melkenBaby rompertje met de tekst: To do lijstje luier vullen dutje doen mama melken
€ 16,95
Baby romper: Ik ben inieminie maar eet als pinoBaby romper met de tekst: Ik ben inieminie maar eet als pino
€ 16,95
Baby romper: Lieve mama bedankt dat je 9 maanden zonder wijn voor mij hebt doorgestaanBaby romper bedrukt met de tekst: Lieve mama bedankt dat je 9 maanden zonder wijn voor mij hebt doorgestaan
€ 16,95
Baby romper: Ik heb 9 maanden vastgezetenBaby romper met de tekst: Ik heb 9 maanden vastgezeten
€ 16,95
