Foute kerst sweater: All I want for Christmas is wine
![]()
Foute kersttrui: All I want for Christmas is wine
Kerst draait om gezelligheid, lekker eten, cadeautjes en natuurlijk… wijn! Met deze foute kersttrui met de tekst “All I Want for Christmas Is Wine” laat je tijdens de feestdagen precies weten wat er bovenaan jouw kerstverlanglijstje staat.
Deze grappige kerstsweater is perfect voor iedereen die kerst graag viert met een flinke dosis humor. Trek hem aan tijdens het kerstdiner, een kerstborrel of een gezellige avond met vrienden en familie en je hebt gegarandeerd een leuke blikvanger.
De perfecte foute kersttrui
Op zoek naar een origineel kerstcadeau voor een wijnliefhebber? voor dames of heren? Dan zit je met deze sweater helemaal goed.
De tekst “All I Want for Christmas Is Wine” maakt meteen duidelijk dat kerst voor jou best een beetje feestelijker mag worden. Een heerlijke kerstknipoog voor wijnliefhebbers en iedereen die wel kan lachen om de typische kerstgekte.
Perfect voor:
- Foute kersttrui feestjes
- Kerstborrels
- Kerstdiner met familie
- Een originele kerstcadeau
- Kerstfeest met collega's
- Grappige kerstfoto's

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Artikel: | Sweater met ribboord aan hals, mouwen en tailleband |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | 80% katoen - 20% Polyester |
| Maat: | S - M - L - XL - 2XL - 3XL |
| Levertijd: | Verzenden binnen 3 werkdagen |
