Foute kerst sweater: Santa’s Favorite
![]()
Foute kersttrui: Santa’s Favorite
Wie heeft er geen zin in een beetje extra aandacht van de Kerstman? Met deze grappige kerstsweater met de tekst “Santa’s Favorite” maak je tijdens de feestdagen meteen duidelijk dat jij een streepje voor hebt bij de Kerstman.
Deze foute kersttrui is perfect voor iedereen die kerst graag viert met humor, gezelligheid en natuurlijk een flinke dosis kerstsfeer. Of je hem nu aantrekt tijdens het kerstdiner, een kerstborrel of een foute kersttrui feestje: met deze sweater trek je gegarandeerd de aandacht.
Grappige kersttrui met een knipoog
Santa’s Favorite is kort, duidelijk en heerlijk zelfverzekerd. Een leuke kersttekst voor iedereen die vindt dat de Kerstman best een favoriet mag hebben.
Deze grappige kersttrui is ideaal voor:
- Foute kersttrui feestjes
- Kerstdiners
- Kerstborrels
- Kerstfeest met collega's
- Grappige kerstfoto's
- Een gezellige kerst met familie en vrienden
Leuk als cadeau voor je partner, vriendin, vriend, moeder, zus, collega of die persoon die zichzelf stiekem ook wel als Santa’s Favorite beschouwt.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Artikel: | Sweater met ribboord aan hals, mouwen en tailleband |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | 80% katoen - 20% Polyester |
| Maat: | S - M - L - XL - 2XL - 3XL |
| Levertijd: | Verzenden binnen 3 werkdagen |
